logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com

Kurumsal

Distribution – Consultancy – Networking – Sourcing – Digital Marketing

INNOVA BEDDING

Innova Bedding kurulalı henüz 2 yıl olmasına rağmen iş fikri ve onun temelleri  çok öncesine dayanmaktadır.

Hem iş fikrimizin hem de yatak endüstrisindeki geçmişimizin uzun senelere dayanması logomuzdaki hayat ağacının köklerinde kendisini gösteriyor.  Hayat ağacının çok uzun yıllardır hemen hemen her düşünce sistemi, din ve akımda benimsenmiş olması, Innova Bedding’in uluslar arası ve kültürler arası bir firma oluşunu gösteriyor.

Doğal, organik ve inovatif ürünlerde uzmanlaşmamız bizim hayat ağacımızın  gövdesinde uzun yıllar dünyayı koruma ve gelecek nesillere temiz bir dünya bırakma  felsefemizi temsil ediyor. Hayat ağacının dallarında, yapraklarında ve gölgesindeki  koşulsuz verme erdemi Innova Bedding’in sosyal bir firma olma amacını çok güzel  gösteriyor. Ve ağaçların gökyüzünün uzanabileceği yere kadar özgür büyüme fırsatı , Innova Bedding’in emek verdikçe büyüme ufkunu gökyüzü kadar genişletiyor.

Şimdi,  siz değerli iş ortaklarımız ile kendi hayat ağaçlarımızı oluşturup koca bir orman olma vakti. Size özenle sunmaya çalıştığımız katalog ürünlerimizi beğeneceğinizi umuyor, sizlerle birlikte  çalışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Open chat