logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com
7 bambu 2
7 bambu 4
7 bambu 5

7 bambu

BAMBU

Bambu Lifi – %100 Doğal Bambu doğadaki en baki geri dönüștürülebilir kaynak olarak bilinmektedir. Bambunun üretim ve dönüștürülme süreci doğa ile uyumludur. Ve %100 biyolojik açıdan ayrıștırılabilen bir üründür.

7 bambu3

Tazelik Hissi: Bambu lifleri doğal deliklidirler, beș yüzlü çiçeklere benzer yapısı ile tamamen mikro çatlaklarla kaplıdır. Bu da ürüne mükemmel bir havalandırılabilirlik ve ısı izolasyonu sağlar. Ayrıca ortamdaki ve insan vücudundaki rutubeti emdikten sonra dıșarı salınmasını ve iyi dinlenmeye ve mikro-iklime olanak veren bir karaktere sahiptir.

Sağlıklı ve Hipoalerjenik: Bambu lifleri yumușatıcı içeren bir miktar bal içerdiğinden insan tenini besler ve yeniler.

Doğal Antibakteriyel Faktör: Bambu “Bambu Kun” adı verilen koku giderici ve antibakteriyel olan bir madde içermektedir. Bir çok yıkamadan sonra bile etkisi kesintisiz devam eder.

 

Open chat