logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com

DEVE YÜNÜ

3-deve-1-1
3 deve 3
3 deve 4

3 deve 2

DEVE YÜNÜ

Develerden elde edilen yünler genellikle doğal bırakılır veya bazen daha koyu bir renge boyanabilir. İç kısmındaki lifler elbiselik kaliteli yün, yün kaplama, spor giyim ve spor iç giyim için kullanılır. Dışta bulunan kalın tabaka ise çadırlar ve çobanların kışlık ceketleri gibi kalın ürünlerde kullanılır. Deve yününün özellikleri; iletken olması, yumuşaklığı ve dayanıklılığıdır.

3 deve 7

Deve yünü çapı 20 mikron ve uzunluğu 2.5 – 12.5 cm arasında olur. En iyi, en yumușak ve en lüks lif bebek develerden elde edilir ve 16/18 mikron olur. Kalitesi ve inceliği sayesinde deve yünü, kașmir lifine mükemmel bir alternatiftir. Çöl ikliminde yetiștiğinden deve yünü mükemmel bir termoregülasyona sahiptir. Dahası nem çekme özelliği, uyku esnasında olușan nemi emerek size daha kuru ve sağlıklı bir uyku sağlar.

3 deve 6

Open chat