logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com

HAIRLOK

2 hairlok 1
2 hairlok 3
2 hairlok 4

2 hairlok 5

HAIRLOK

Harilok, yayların verdiği elastikliği limitlemeden, yayların üzerindeki baskıyı azaltmak için ideal bir üründür. Hairlok’un esnekliği, konfor için bile kullanabileceğiniz anlamına gelir. Hairlok’un yüksek elastikliği ve 3 boyutlu kuvveti ürünün ana etkili özelliklerindendir. Ve %100 doğaldır.

Açık ve dayanıklı yapısı Hairlok’un iyi bir mikro-iklim yaratmasına olanak sağlar ( Yatak, Mobilya, Araç Koltukları, Filtreler vb şeylerde avantajlıdır.).Ayrıca yapısı sesleri ve bazı titreşimleri emdiğinden, materyali termal ve akustik yalıtım malzemesi olarak iyi kılar. Dayanıklılığı, dirençliliği ve havalandırılabilirliği konusunda üstüne olmayan bu mater- yalleri doğa sürekli olarak yenilemektedir. Hairlok, torba yay ve bonel yayların süngeri veya lateksi kesmesini engellemek için idealdir.

Hairlok tamamen doğal hayvan tüylerinden ve doğal Lateks’ten yapılmaktadır.

2 hairlok 2

Open chat