logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com
14-ipek-1
14 ipek 5
14 ipek 6

14 ipek 3

İPEK

İpek hatırlanamayan zamanlardan insanlar tarafından büyütülen ipek böcekleri tarafından üretilmektedir.Hint ipeği; daha dayanıklı, iplikçikleri mikroskopla görünebilir ve kabarık gözükmesini sağlayan oval kesitlerden oluşur. Toplum içinde vahşi ipek diye adlandırılan bu lif %30’a kadar daha fazla nem emebilir. Dahası yüksek havalandırılabilirliğe ve güve/kenelere karşı dayanıklılığa sahiptir ve hipoalerjeniktir.

14 ipek 7

Dünyanın en yüksek kalite yatak üreticileri ve döşemecileri, at kılını daha yüksek dayanıklılık ve konfor elde etmek adına kullanmaktadır. Bu üreticiler at kılını, hem yataklarında hem divanlarında geleneksel ‘‘el yapımı’’ üretim teknikleri ile kullanmaktadırlar. At kılı, İngiltere ve Avrupa’da tüm özel kalite üreticiler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

14 ipek 4

Open chat