logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com
15 keten 2
15 keten 22
15 keten 33

15 KETEN 4

KETEN

GOTS ( Global Organic Textile Standard ) Küresel Organik Tekstil Standartları, ekolojik ve sosyal kriterleri içererek organik lifler için tekstil işleme standartları konusunda dünya genelinde lider olup, tüm tekstil sağlama zincirinde bağımsız sertifikalar tarafından desteklenmektedir.

1 atkili 7

Keten lifleri dünyanın en eski liflerinden biridir. Keten lifleri, keten bitkisinin gövdesinin derisinden veya iç kabuğundan çıkarılır. Keten lifi yumuşak, parlak ve esnektir. Pamuk lifinden daha kuvvetlidir fakat daha az esnektir. En iyi kaliteler süsmeler, dantel süslemeleri ve astarlama gibi çarşaf kumaşlarında kullanılır. Daha kaba olan kaliteleri halat ve sicimlerde kullanılır. Yeni işleme metotları ve pamuk fiyatının artışı dolayısıyla, ketene olan ilgi endüstriyel lif alanında artmıştır.

2 - FLAX- KETEN

Open chat