logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com

LABYRINTH

16 labirent 1
16 labirent 6
16 labirent 5

16 labirent 3

LABYRINTH

Dinlenmenin keyfi uykuda çıkar ve her günün sabahı bir tatil havasıyla başlar. Derin uykunun hafifliği güneşin ışıklarıyla son bulurken, uyandığında güne rahatlamış başlamanın keyfi ise Labyrınth ile çıkar. Labyrinth, mükemmel bir uyku ve uyurken sağlıklı ve hafif hissetme ihtiyacıları sebebiyle ortaya çıktı. Labyrinth yatakları 3D Retiküler yapı ile komplike olarak birbirine sarılmış %100 Labyrınth Pe Fiber Polietilen materyal ile tasarlanmıştır.

16 labirent 66

Labyrınth teknolojisi yüksek rezonans, vücut basınç dağılım teknolojisi gibi benzersiz özellikleri ile derin uykuda hafifliği yaşatıyor.

3 boyutlu iç yapı vücudunuzla yatak arasında ekstra hava sirkülasyonu sağlar. Gece terlemesi daha çabuk buharlaşır, ısı dengeli dağıtılır, bakteri ve küf oluşumu daha uzun süre engellenir.

16 labirent 4

Open chat