logo
Natural bedding components are in an escalation in the bedding industry. And with the leading natural fibre processor in the world our company Innova Bedding is one of the biggest supplier of natural fillings in the world. We Innova Bedding are wanting the world to share same dream as us.
+90 352 235 60 60 sales@innovabedding.com

ORGANİK YÜN

9 organik yün 1
9 organik yün 4
9 organik yün 3

9 organk yün 5

ORGANİK YÜN

Bizim Merinos koyunlarından elde edilen yünlerimiz Patagonya’dan gelmektedir ve Patagonya yeryüzünün en güzel ve en büyük el değmemiș alanlarından biridir. Merinos Yünü olağanüstü özellikleri ile ünlüdür. Bu özellikler arasında onun yumușaklığı, parlaklığı ve mükemmel nefes alabilirliğidir.

9 organik yün 2

Merino yünü lifleri, daha yumușak, daha ince ve birçok liflere göre daha duyarlıdır. Arjantin Merino’ları rüzgar, yaz ve kıș, gündüz ve gece arasındaki büyük sıcaklık farkları gibi Patagonya iklim koșullarından etkilenir; bu nedenle hayvanları kötü hava koșullarından korumak adına Avustralyalı koyunlardan, daha çok oluklu bir yüne sahiptirler. Yünler klorsuz patentli bir yıkama yöntemi ile İtalya’da muamele edilmektedir; Bu ișlem GOTS’un sıkı denetimi altındadır.

Open chat